• Со попуст
  • Неодамнешно
Baoblaze SCV25UU Легура Линеарни Топчести Лежишта Pellow Bolck Ултра Кратки Линеарни Слајд Единици за 16mm Линеарни Вратило Водич Железнички Цпу Делови

Baoblaze SCV25UU Легура Линеарни Топчести Лежишта Pellow Bolck Ултра Кратки Линеарни Слајд Единици за 16mm Линеарни Вратило Водич Железнички

 
DEN 438.40

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : алуминиумска легура SCV16 UU : Дијаметар : 16mm; Вкупна Големина : прибл. 50 х 31 х 39мм/2 х 1,2 х 1,5 инчи. Висока прецизност, отпорност на абење, долг животен век. Се користи за автоматски менувач, индустриски робот, машина, фитнес опрема, печатач, машини за обработка на дрво, машина, јасна опрема, соларна помошна опрема , итн. Опис : - Материјал : алуминиумска легура-SCV16 UU : Дијаметар : 16mm; Вкупна Големина : прибл. 50 х 31 х 39мм/2 х 1,2 х 1,5 инчи - Висока прецизност, отпорност на абење, долг век на траење. - Се користи за автоматски менувач, индустриски робот, машина, фитнес опрема, печатач, машини за обработка на дрво, машина, јасна опрема, соларна помошна опрема , итн.пакетот Вклучува : 1 Парче Линеарно Топчесто Лежиште Имаме долгогодишно искуство во продажба на стоки преку интернет, ние сме фокусирани на обезбедување на најдобар производ и услуга за клиентите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата