• Со попуст
  • Неодамнешно
ЛЕД Задни Светла компатибилни Со Ауди А4 Б5 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Седан ГВ - 553 Опашка Светилка За Опашка 1 Пар Возач И Патничка Страна Комплетен Сет Црвено Бело

ЛЕД Задни Светла компатибилни Со Ауди А4 Б5 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Седан ГВ - 553 Опашка Светилка За Опашка 1 Пар Возач И Патничка

 
DEN 3449.12

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен Со Ауди А4 Б5 (112000) Седан / Одговара Ауди А4 Б5 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Седан. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, никогаш не користен и првично спакуван / едногодишна гаранција / сообраќај Од Десната страна (сдс). Волан на левата страна / Со е-ознака-не е потребна регистрација / Не Бара Модификација Или Дупчење / Опсег На испорака : комплет од 2 парчиња, страна на возачот и совозачот / Инсталација-операција за приклучок-н-играње, директна завртка-на монтажа НА ОЕ или замена на единицата / Боја : Црвено Бело. ЕКСПРЕС ШИРУМ СВЕТОТ ИСПОРАКА : ние користиме неколку курирски компании и секогаш ја проверуваме и избираме најбрзата опција за испорака на нашите клиенти. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние се грижиме за нашите клиенти! Ако не сте 100% задоволни со нашите внимателно избрани производи, можете да спакувате неискористен производ и да ни го вратите до 30 дена откако ќе го примите!. ПРОФЕСИОНАЛНА ПРОДАВНИЦА : ние сме во индустријата за подесување од 2008 година. Во моментов, ние ги нудиме нашите производи низ целиот свет во неколку онлајн продавници и знаеме колку е важно да го задоволиме секој клиент. Можеш да ни веруваш!. Производ компатибилен СО АУДИ А4 Б5 (11.2000) Седанфити Ауди А4 Б5 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 опис На Седанпроизводот е сосема нов, никогаш не користен и првично спакуван една година гаранција инсталацијата не предизвикува никакви проблеми во сообраќајот на десната страна (СДС). Волан од левата страна одлична замена за стариот оригинален сетовој производ совршено се вклопува во цената за комплет светилки (лево и десно)Вклучувајќи отпор, така што нема порака за грешка во вградениот компјутер Не Е Производ компатибилен со американските верзии (без оригинално светло за магла) и ВЕЛИКА британија (со светло за магла од другата страна)детали За Производот : Задни Светла боја : ЦРВЕНА Варосуваме Со е-ознака-не е потребна регистрација поставете Светла : ledbrake светла : ledreversing светла : bulbsfog светла : bulbsscope на испорака : 2 - парче сет, возачот и патникот sideexpress ширум светот испорака : ние користиме неколку курирски компании И СЕКОГАШ ЈА ПРОВЕРУВАМЕ и избираме најбрзата опција за испорака на Нашите клиенти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата