• Со попуст
  • Неодамнешно
Адерија Злато Стакло Чаша Коконеко Премиум Подарок Кутија, 10.1 fl оз, Произведено Во Јапонија

Адерија Злато Стакло Чаша Коконеко Премиум Подарок Кутија, 10.1 fl оз, Произведено Во Јапонија

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

3,0 инчи( 7,5 см), Дијаметар 3,0 инчи (7,5 см), Висина 4,3 инчи (11 см)1 fl oz (300 ml). Тежина : 7,1 мл (200 гр). Материјал : Сода-Вар Стакло. Произведено Во Јапонија. Симпатична чаша со шема на мачка на чаша што ја потсетува шепата на мачката. Изберете ја вашата омилена шема ве Молиме уживајте во вашето време со стаклото коконеко.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата