• Со попуст
  • Неодамнешно
DLtools 4 Радиус Квадратни Волфрам Карбид Вметнете, 4-Работ Инсерти Одговара За Планер/Спирален Секачи Главата И Целосна/Про Дрво Вртење Алатки Замена, Пакет од 10

DLtools 4 Радиус Квадратни Волфрам Карбид Вметнете, 4-Работ Инсерти Одговара За Планер/Спирален Секачи Главата И Целосна/Про Дрво

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

15мм (ширина) X15 (должина) X2, 5мм (дебелина) 4 рабови карбид вметнува квадратни прави, дупка за монтирање на мијалник Кога едната страна ќе биде досадна,можете да ротирате на нов раб на брич. Погоден за работа на дрво за општа намена, иверица,иверица, МДФ/ХДФ. Совршен за груба површина на дрво и за општи апликации за вртење дрво. Најдобар материјал-Изработен од цврст волфрам карбид, обезбедувајќи ви подобро искуство и издржлива употреба. Повеќето професионални-15ммх15ммх2,5мм(дебелина)-р100, 30 степен агол на сечење,имаме повеќе од 10 години искуство во индустријата за легури. Најпрактично-Лесно да ги замените рачните алатки и планери, одличен додаток за столарија. Најзгодно-Ако едниот раб на ножот е досаден или прекриен, само свртете го на друг раб што во голема мера ви го намалува времето.и сите се со иста острина. Најдобри производители - ги избираме најдобрите производители во кина за да ви ги обезбедиме најдобрите производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата