• Со попуст
  • Неодамнешно
NUOBESTY 50 парчиња Мини Дрвени Клипови Облека Занаети Клипови Со Срца За Свадба Партија Денот На Вљубените Декорација Розова

NUOBESTY 50 парчиња Мини Дрвени Клипови Облека Занаети Клипови Со Срца За Свадба Партија Денот На Вљубените Декорација Розова

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Може да се додаде и Во картички За Вљубените, торби за подароци, детски ремек-дела за забавни украси Мал дизајн, оставете ги луѓето да блеснат во моментот, со функции за запечатување, складирање, исто така како декор за вашата фотографија, картичка или сликарство итн. Изработени од дрвен материјал, и можете да вашата фотографија, белешка, хартија, сликарство, картичка за декорација на вашата соба или продавница итн. Може да се примени во многу прилики : како што се правење позадина за фотографии за свадбена забава, закачување слики, прикажување уметнички дела, списоци за купување, рецепти, потсетници и други важни работи до кои сакате или треба брзо да пристапите. Одличен додаток САМ, идеален избор за украсување нешто дома или училиште, дури и во канцеларија. Карактеристики-Боја : Розова,Сина,Розова,Кафе,Жолта,Црвена, Виолетова.- Големина : Околу 3х1, 8х0, 4см.- Материјал : Дрво.Пакет Вклучувајќи 50 х клипови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата