• Со попуст
  • Неодамнешно
Кленплус 2 парчиња. Денот на ноќта На вештерките Шие Железо На Везени Закрпи Глава Череп Хорор Оган Стрипови Цртан Филм Налепница Занает Проекти Додаток ШИЕЊЕ САМ А

Кленплус 2 парчиња. Денот на ноќта На вештерките Шие Железо На Везени Закрпи Глава Череп Хорор Оган Стрипови Цртан Филм Налепница Занает

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 2,4/8Х5 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата