• Со попуст
  • Неодамнешно
IFSDX Десктоп Вентилатор 60 Степен Тресење На Главата Висина На Ветерот Прилагодлива Брзина На Полнење Светло Пренослив Вентилатор (Боја: Бела, Големина

IFSDX Десктоп Вентилатор 60 Степен Тресење На Главата Висина На Ветерот Прилагодлива Брзина На Полнење Светло Пренослив Вентилатор

 
DEN 5588.64

Количината на стоката
Това е достапна

Мал подарок само за лето Додека ја четкате драмата, додека дувате. Лесно се става во торбата, пренослив и практичен. Прилагодлив ветер, за да се исполнат остроумниот вас. Свежина и удобност се потребни. Мал подарок само за лето.Додека ја четкате драмата, додека дувате.Лесно се става во торбата, пренослив и практичен.Прилагодлив ветер, за да се исполнат остроумниот вас.Свежина и удобност се потребни.Име на производ : Рачен Електричен Вентилатор : пластика големина : Како што покажува сликата Пакетот Вклучува : 1*мали фаноти : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.Класична Палата На Навивачот Кинески Златен Феникс.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата