• Со попуст
  • Неодамнешно
NA Ултразвучно Ладна Магла Овлажнител, Покривање На Површина од 500 Квадратни Метри, Воздух Овлажнител За Семејни Спални, Бебе Соби И Канцеларии

NA Ултразвучно Ладна Магла Овлажнител, Покривање На Површина од 500 Квадратни Метри, Воздух Овлажнител За Семејни Спални, Бебе Соби И Канцеларии

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поставување на променлива брзина : Без оглед на нивото на влажност што сакате да го достигнете, можеме да ги задоволиме вашите потреби Навлажнувачот за ладна магла обезбедува променливи излезни поставки и прилагодлив капак за магла од 360 степени, што лесно може да испрати магла во која било насока. Излезот на магла е многу погоден за навлажнувачки простории под 500 квадратни метри, што е стандардна голема и средна просторија. Потивко : овој внатрешен овлажнител работи тивко и е совршен избор за лесни прагови, деца, особено бебиња. Бокал од еден галон : бокал од еден галон се вклопува под стандарден мијалник во кујна или бања и има пригодна рачка на врвот. Нашиот овлажнител не содржи филтер, но обезбедуваме изборен филтер за деминерализација за луѓе кои имаат прекумерни минерали во водата зашрафени директно во резервоарот. 24-часовно време на работа : овлажнител е до 24 часа, така што нема потреба да се грижите за ноќното работење. Опремен е и со автоматска безбедносна функција за исклучување за да го исклучи уредот кога ќе истече водата. Лесно за чистење : овлажнителот што лесно се чисти е дизајниран со отстранлив резервоар за полнење, препорачан од здравствени експерти за да се промовира навиката за чистење на овлажнител.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата