• Со попуст
  • Неодамнешно
Меккеј-Норис ДС1010 Тај Род Крај

Меккеј-Норис ДС1010 Тај Род Крај

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Конструиран за исполнување на дизајнот и перформансите на оригиналниот дел Дизајниран со материјали со врвен квалитет за исклучителни перформанси. Прецизно обработениот дизајн на лежиштето одржува тесни толеранции и го зголемува животниот век на делот. Ладно формираната термичка обетка обезбедува супериорна цврстина и издржливост. Испорачаниот хардвер помага при правилна инсталација и обезбедува целосна поправка. Меккеј-Норис е посветен на подигање на границата за иновации, перформанси и безбедност на резервни производи и услуги. Деловите за усогласување на тркалата на шасијата се конструирани со користење на висококвалитетни материјали за перформанси и сигурност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата