• Со попуст
  • Неодамнешно
Среќен 60-Ти Роденденски Подароци За Жени И Мажи-3-Слоја Смешна Ролна Тоалетна Хартија, Украси за 60-Ти Роденден За Него, неа, Новина за Тоалетна Хартија за 60-Ти Роденде

Среќен 60-Ти Роденденски Подароци За Жени И Мажи-3-Слоја Смешна Ролна Тоалетна Хартија, Украси за 60-Ти Роденден За Него, неа, Новина

 
DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет подготвен за подароци : ролната од тоалетна хартија За 60-ти роденден На Вину доаѓа во уникатно пакување за конзерви што е пакет подготвен за подароци, така што не треба да вложувате напори да го направите овој подарок поспецијален Изненадете го вашето семејство, пријатели или соработници и направете го нивниот важен ден незаборавен и смејте се на нивниот посебен ден!. Фанки 4 Модели Дизајн : првично е дизајниран и отпечатен Од Вину. Секој лист од ролната има 4 различни изрази на лицето за измет за да ја направи оваа ролна хартија за замолчени ткива посмешна. Супериорен Квалитет : вино смешна тоалетна хартија е ролна со дебела хартија од околу 25 метри и 3 слоја. Можете да го користите за различни намени како висат околу на ѕидовите за партија декор или да се заврши околу автомобилот, итн. Најсмешно Досега : оваа смешна ролна од тоалетно ткиво ќе додаде толку многу забава на овој посебен ден. Хартијата има печатење од четири различни дизајни, спречувајќи ја вашата забава да биде монотона и ја прави позабавна. Повеќенаменска Хартија За Шега : Овие ролни од тоалетно ткиво може да се користат за различни намени на 60-тиот роденден на вашата сакана. Можете да ја користите смешната хартија за завиткување за украсување забави и материјали за забави, или како подарок за роденден. Тоалетната хартија за 60-ти роденден доаѓа во симпатична кутија за подароци за да покаже колку се грижите за нивниот голем ден.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата