• Со попуст
  • Неодамнешно
Поддршка За Држач За Дисплеј Со Железна Капа: Држач За Капа За Капа За Чување Држач За Бејзбол Капа Држач За Перика Организатор На Облека За Глава Црна

Поддршка За Држач За Дисплеј Со Железна Капа: Држач За Капа За Капа За Чување Држач За Бејзбол Капа Држач За Перика Организатор На Облека

 
DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

ДОРСКИ ДИЗАЈН : Класична боја, со модерен стил Тоа ги прави вашите капи да изгледаат попривлечно, погодно за украсување или прикажување. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : многу е погоден за прикажување во продавници за перики или ваша сопствена колекција на перики, а може да се користи и како држач за капа. Може да ја задржи формата на перика непроменета и да го продолжи времето на користење. ТЕЖОК и ИЗДРЖЛИВ : Совршен За прикажување перики или капи, заштитувајќи ги од деформација. Нема потреба да се грижите дали периките или капите на екранот ќе ви паднат, бидејќи држачот за перики е тежок и издржлив. МАТЕРИЈАЛ : се усвојуваат Висококвалитетни материјали. СИГУРНА УСЛУГА : ние ви нудиме сигурна услуга по продажбата. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи или какви било проблеми со вашите пакети, слободно контактирајте не. Опис ДОРСКИ ДИЗАЈН : Класична боја, со модерен стил. Тоа ги прави вашите капи да изгледаат попривлечно, погодно за украсување или прикажување. Карактеристики-Материјал : Железо-Големина : 22. 21 ин - Боја : Црн Пакет, Вклучувајќи 1 х капа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата