• Со попуст
  • Неодамнешно
ВРВНА ОБЛЕКА За ГЛАВА Голема Капа Од Цреша-Машки Цреши Капа За Камионџии

ВРВНА ОБЛЕКА За ГЛАВА Голема Капа Од Цреша-Машки Цреши Капа За Камионџии

 
DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Предвремено затворање. Низок Профил Структурирана Сметка. Top Headwear Камионџија Пена Пред. Проток На мрежа Во Задниот дел. Прилагодливо Затворање На Враќање. Машка Капа Од Цреша, совршен додаток за секоја секојдневна или надворешна пригода. Изработена од издржлив полиестер, оваа капа е изградена за да ги издржи елементите и да ве заштити од сонцето. Класичниот дизајн на камионџии има мрежа назад за дишење и брзо затворање за сигурно и прилагодливо вклопување. Совршен за активности на отворено како пешачење, риболов или само дружење со пријателите. Обичниот дизајн овозможува лесна координација со која било облека, а конструкцијата од полиестер го олеснува чистењето. Земете еден денес и подигнете го вашиот секојдневен изглед!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата