• Со попуст
  • Неодамнешно
Главата на францускиот булдог Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Маса За Таблети

Главата на францускиот булдог Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Маса За Таблети

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Пластика Материјалот е лесен, но цврсто конструиран, погоден за сите паметни телефони. Прилагодливиот агол ви овозможува удобен агол на гледање, помага да го поправите држењето на телото и го намалува стресот на вратот и грбот. Држачот за мобилен телефон што може да се преклопи може да се носи во која било сцена, тој е совршен придружник за патување, што го прави вашиот животен век полесен и попренослив. Нашиот држач за мобилен телефон е достапен во три бои, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро. Овој прилагодлив држач за десктоп телефон е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата