• Со попуст
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Тамблер 20 30 Мл Вакуум Арки Стакло Сур-ви-Вал Пријатели Е-вол-ведс Кригла Игра Настан Подарок Божиќ Шише Топла Или Ладна Вода Чај Кафе Фрапе Кокте?

Нерѓосувачки Челик Тамблер 20 30 Мл Вакуум Арки Стакло Сур-ви-Вал Пријатели Е-вол-ведс Кригла Игра Настан Подарок Божиќ Шише Топла Или Ладна Вода

 
DEN 944.00

Количината на стоката
Това е достапна

РАКУВА И БРОД ВО САД-вашиот омилен топол или ладен пијалок останува токму таму каде што го оставивте во нашето освежувачки стилско изолирано шише со вода Само кликнете ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА и оваа прекрасна чаша ќе ви биде доставена наскоро. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ-Благодарение на конструкцијата од нерѓосувачки челик, оваа изолирана гимнастика со врвен квалитет ќе ви донесе најдобро искуство при користење. Со 20 ќе биде совршено за вас да го чувате кафето, чајот, виното, пивото или чоколадото во часови без да истече топлина или да се истури. ВАШИОТ ОДЛИЧЕН ИЗБОР-Овие тамблери не се само прекрасни, туку можат да го носат она што обично може шишето со вода без истурање или истекување на топлина. За разлика од многу од помалите патни гимнастичари на пазарот. Дизајниран да го задржи секој пијалок, без разлика дали е ладен, топол неколку часа. МУДРА И ОДЛИЧНА ОПЦИЈА ЗА ПОДАРОК - ова е прекрасен и значаен подарок за вашето семејство, пријатели или некој што го негувате, што го прави нивниот празник, роденден и други важни прилики позаборавни и среќни. ДОБРИОТ КВАЛИТЕТ ДОАЃА СО ДОБРА УСЛУГА-ве Молиме контактирајте не во секое време ако имате проблем со вашата нарачка и ние ќе направиме се што можеме за да го решиме проблемот. Вашата целосна среќа е наш приоритет!. РАКУВА И БРОД ВО САД-вашиот омилен топол или ладен пијалок останува токму таму каде што го оставивте во нашето освежувачки стилско изолирано шише со вода. Само кликнете ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА и оваа прекрасна чаша ќе ви биде доставена наскоро. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ-Благодарение на конструкцијата од нерѓосувачки челик, оваа изолирана гимнастика со врвен квалитет ќе ви донесе најдобро искуство при користење. Со 20 ќе биде совршено за вас да го чувате кафето, чајот, виното, пивото или чоколадото во часови без да истече топлина или да се истури. ВАШИОТ ОДЛИЧЕН ИЗБОР-Овие тамблери не се само прекрасни, туку можат да го носат она што обично може шишето со вода без истурање или истекување на топлина. За разлика од многу од помалите патни гимнастичари на пазарот. Дизајниран да го задржи секој пијалок, без разлика дали е ладен, топол неколку часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата