• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов Лон0167 Водоотпорна Пластика Избрана Запечатена Кутија за куќиште сигурна Ефикасност Разводна Кутија 230ммх150ммх85мм

Нов Лон0167 Водоотпорна Пластика Избрана Запечатена Кутија за куќиште сигурна Ефикасност Разводна Кутија 230ммх150ммх85мм

 
DEN 409.60

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ (издржлив во употреба) : Разводна Кутија;Монтиран Тип : (најнова технологија) Монтиран На Површината Надворешна Големина беспрекорна : 230 х 150 х неизвонреден 85мм/9.9" неповторлив х 3.3 " (Л*В*Ч); Материјал : Пластика. Боја : Внимателно избрани Светло Сива, Јасна. Нето Тежина совршен : 462гр. Пакет : совршен во изработка 1 х Раскрсница уредни Кутија. Име на производ (издржлив во употреба) : Разводна Кутија;Монтиран Тип : (најнова технологија) Монтиран На Површината. Надворешна Големина беспрекорна : 230 х 150 х неизвонреден 85мм/9.9" неповторлив х 3.3 " (Л*В*Ч); Материјал : Пластика. Боја : Внимателно избрани Светло Сива, Јасна. Нето Тежина совршен : 462гр. Пакет : совршен во изработка 1 х Раскрсница уредни Кутија. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Карактеристики : Површинска монтирана, водоотпорна умерена цена запечатена пластична изработка на електрични куќишта прекинувач за Раскрсница.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата