• Со попуст
  • Неодамнешно
Компресија Пролет Враќање Пролет Црвена Средно Оптоварување Компресија Пролет Надворешен Дијаметар 20мм Внатрешен Дијаметар 10мм Вчитување Умре Мувла Пролет Долж?

Компресија Пролет Враќање Пролет Црвена Средно Оптоварување Компресија Пролет Надворешен Дијаметар 20мм Внатрешен Дијаметар 10мм Вчитување

 
DEN 275.20

Количината на стоката
Това е достапна

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока цврстина на истегнување, отпорност на ' рѓа, добра еластичност Материјал : Пролетен челик. Надворешен Дијаметар : 20мм. Внатрешен Дијаметар : 10мм. Должина : 70мм-200мм. Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока цврстина на истегнување, отпорност на ' рѓа, добра еластичност. Материјал : Пролетен челик. Надворешен Дијаметар : 20мм. Внатрешен Дијаметар : 10мм. Должина : 70мм-200мм. Униформно растојание, униформен стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства.Материјал : Пролетен Челик Дијаметар : 20мин Дијаметар : 10мм должина : 70мм-200мм големина : Надворешен Дијаметар x Внатрешен Дијаметар x Должина.г : 20х10х200мм; значи Надворешен Дијаметар=20мм Внатрешен Дијаметар=10мм Должина=200мм карактеристики : Црвена пружина (средно оптоварување) : може да се компресира до 62% од вкупната должина изработена од висококвалитетен пружински челик, прецизна обработка, добра еластичност, висока цврстина и издржливост.Површината е зајакната и има силна структура и долг работен век.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата