• Со попуст
  • Неодамнешно
ДОИТУЛ Тркалезна Домашна Корпа За Отпадоци Од Хартија Мали Корпи За Отпадоци За Дома Или Канцеларија 4 Литри/ 1 Галон За Под Биро, Кујна, Спална Соба, Дувло Или Конзер

ДОИТУЛ Тркалезна Домашна Корпа За Отпадоци Од Хартија Мали Корпи За Отпадоци За Дома Или Канцеларија 4 Литри/ 1 Галон За Под Биро, Кујна, Спална

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : со голем дизајн на отворање, ѓубрето може лесно да се фрли, удобно и безгрижно, да одржува чиста домашна средина Зафатениот врв го олеснува држењето. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Мери 8,7 - инчен ( 22см ) дијаметар x 10,6 - инчен ( 27см ) висина; база 7,1-инчен ( 18см ) дијаметар; 1,3 галон/ 5 литарски капацитет. за компактни простори околу домот или канцеларијата. Мулти - : Совршен За употреба во бањи, спални соби, соби за студентски домови, простории за перење, канцеларии и занаетчиски простории. Оваа разноврсна корпа за отпад може да се користи како корпа за отпадоци, корпа за рециклирање или за да се обезбеди дополнително складирање за материјали за чистење. СТИЛСКИ : елегантната боја и модерната основа со дијаметар од 7,1 инчи ( 18 см); капацитет од 1,3 галони/ 5 литри. за компактни простори околу домот или канцеларијата. Мулти - : Совршен За употреба во бањи, спални соби, соби за студентски домови, простории за перење, канцеларии и занаетчиски простории. Оваа разноврсна корпа за отпад може да се користи како корпа за отпадоци, корпа за рециклирање или за да се обезбеди дополнително складирање за материјали за чистење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата