• Со попуст
  • Неодамнешно
Десктоп Корпа За Отпадоци Со Капак Практична Мини Корпа За Отпадоци За Работна Површина Дома

Десктоп Корпа За Отпадоци Со Капак Практична Мини Корпа За Отпадоци За Работна Површина Дома

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Широки Апликации : Совршени За масички за кафе, маси за облекување, масички покрај креветот, кујнски контертоп итн исто така, чувајте козметика и тоалети за да ја одржите вашата маса уредна. Стилски и Убав : Моден дизајн, фина изработка, бела со декор, одговара. Чиста : компактен, тоа не е потребно, расклопување чистење. Десктоп Ѓубре Може : , не само ѓубре канта, но, исто така,. уживајте во јадењето додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и лесен. Со нелизгачка основа, стабилна не повредена површина. Широки Апликации : Совршени За масички за кафе, маси за облекување, масички покрај креветот, кујнски контертоп итн. исто така, чувајте козметика и тоалети за да ја одржите вашата маса уредна. Стилски и Убав : Моден дизајн, фина изработка, бела со декор, одговара. Чиста : компактен, тоа не е потребно, расклопување чистење. Десктоп Ѓубре Може : , не само ѓубре канта, но, исто така,. уживајте во јадењето додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и лесен. Со нелизгачка основа, стабилна не повредена површина. Опис : - Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и лесен. Со нелизгачка основа, стабилна не повредена површина.


Клучни карактеристики

- Material:
Size Chart:
19.6cm x 16.4cm x 16.4cm/7.72inch x 6.46inch x 6.46inch:
Package Includes:
1 Pack Mini&;Trash Can:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to between different monitors, the picture may not reflect the actual the item.:
3 shopping!:

Слични производи во категоријата