• Со попуст
  • Неодамнешно
ECYC 1pair Автомобил Појас Рампа Темперамент Возење Рамо Заштита Покрие Перница, Каки

ECYC 1pair Автомобил Појас Рампа Темперамент Возење Рамо Заштита Покрие Перница, Каки

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа подлога за појас удобно ќе ги поддржи главата и вратот Одлично за заштита на рамото и намалување на притисокот од безбедносниот безбедносен појас. Може да биде расклопувачки и отпорен на собирање, не-деформирачки и многу лесен за чистење. Изработени од висококвалитетна памучна мешавина,мека кадифена површина, обезбедуваат ниво на удобност. Една големина одговара на сите. Оваа подлога за појас удобно ќе ги поддржи главата и вратот. Одлично за заштита на рамото и намалување на притисокот од безбедносниот безбедносен појас. Може да биде расклопувачки и отпорен на собирање, не-деформирачки и многу лесен за чистење. Изработени од висококвалитетна памучна мешавина,мека кадифена површина, обезбедуваат ниво на удобност. Една големина одговара на сите. Карактеристики : 100% висок квалитет и сосема нов. Овој Појас удобно ќе ги поддржи главата и вратот. Овој одложувач на безбедносни појаси ја лулка главата за удобно и безбедно одложување додека појасот останува безбедно свиткан. Спијте безбедно милја по милја без болки во вратот и рамото. Се чувствува меко и удобно. Идеален за автомобил, камион,итн. Инсталирајте и користете лесно. Спецификации : Тип На Ставка : Безбедносни Ремени И Подлога Име На Модел : Безбедносен Безбедносен Ремен За Автомобил Материјал : Кадифен Тип На Шема : Цврста Боја : Како Должина На Сликата : вклучен Е Пакет од 25 см : 1 Х Безбедносен Појас За Автомобил Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата