• Со попуст
  • Неодамнешно
Воздушна Вежба Без Клуч Чак, Пневматски Шрафцигер За Воздух Композитен Клуч За Воздушен Удар Машина За Дупчење Од Типот На Воздушен Пиштол

Воздушна Вежба Без Клуч Чак, Пневматски Шрафцигер За Воздух Композитен Клуч За Воздушен Удар Машина За Дупчење Од Типот На Воздушен Пиштол

 
DEN 1867.20

Количината на стоката
Това е достапна

●Лесен За Ракување Од типот Копче позитивен и негативен прекинувач, прилагодување на торзијата, поудобно работење ●Заштеда На енергија ● Компримиран воздух како енергија, заштеда на енергија, заштита на животната средина. ●Помошна Рачка ● Со помошна рачка ,onomономски дизајн за удобно користење, ефикасно помага и ја подобрува стабилноста на работата. ●Безбедносен Прекинувач●Практично ракување со една рака со безбедносен прекинувач за лесно и безбедносно стартување. ●Ефикасна структура со удар Со Двоен чекан, силна торзија, ефикасна и лесна работа. ●Лесен За Ракување Од типот Копче позитивен и негативен прекинувач, прилагодување на торзијата, поудобно работење. ●Заштеда На енергија ● Компримиран воздух како енергија, заштеда на енергија, заштита на животната средина. ●Помошна Рачка ● Со помошна рачка ,onomономски дизајн за удобно користење, ефикасно помага и ја подобрува стабилноста на работата. ●Безбедносен Прекинувач●Практично ракување со една рака со безбедносен прекинувач за лесно и безбедносно стартување. ●Ефикасна структура со удар Со Двоен чекан, силна торзија, ефикасна и лесна работа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата