• Со попуст
  • Неодамнешно
Acratech Крајната Ballhead СО QR Заклучување Рачка Стегач, 25 килограми Капацитет Оптоварување

Acratech Крајната Ballhead СО QR Заклучување Рачка Стегач, 25 килограми Капацитет Оптоварување

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Акратех Крајна Топчеста Глава-1/4 " -20 Редукторска Черупка-Ниво На Очи На Бикови-Стегач За Заклучување За Брзо Ослободување-Ниво-Гумени Копчиња - Игла За Задржување-Акратех 10 Годишна Гаранција-Забелешка : Бара Плоча За Брзо Ослободување Систем за брзо ослободување од типот арка. Апсолутно нема миграција по затегнување на стегачот. Свиленкасто-мазна црна елоксирана завршница за прецизно позиционирање. Отворениот дизајн го олеснува брзото одржување. Крајната Топчеста Глава На Акратех со РАЧКА За Заклучување QR Е резултат на иновативен дизајн, создаден за комбинирање на мала маса со неверојатна моќ на запирање. Со вклучената Рачка За Заклучување Со Брзо Ослободување, таа е идеална глава за оние кои не бараат прогресивна контрола на напнатоста на потешката (и поскапа) Арка-Швајцарска Б1. Сатенската црна елоксирана завршница и врежаните ознаки на степенот придонесуваат за цврстиот прецизен изглед и чувство на оваа импресивна поддршка на камерата. Топката работи без масло или маснотии, така што нема да привлече или држи нечистотија и остатоци. Сите копчиња се прицврстени така што не можат да вибрираат лабави и да паднат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата