• Со попуст
  • Неодамнешно
ЕПМАН САНК Хепа Филтер Страна Четка Филтер Четка Крпа Одговара За Ilife V55 Про Роботски Правосмукалка Делови Се Вклопуваат За Chuwi Одговара За Ilife V55 Pro Додатоци Замена Д

ЕПМАН САНК Хепа Филтер Страна Четка Филтер Четка Крпа Одговара За Ilife V55 Про Роботски Правосмукалка Делови Се Вклопуваат

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитетни делови за замена на апарати за чистење, ве молиме потврдете дека вашиот модел е компатибилен пред купувањето, доколку ви треба помош, ве молиме контактирајте не Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Цврст и издржлив, долг работен век. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Џогерот лесно може да одговара на разни стапалки на подот. Квалитетни делови за замена на апарати за чистење, ве молиме потврдете дека вашиот модел е компатибилен пред купувањето, доколку ви треба помош, ве молиме контактирајте не. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Цврст и издржлив, долг работен век. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Џогерот лесно може да одговара на разни стапалки на подот. Квалитетни делови за замена на апарати за чистење, ве молиме потврдете дека вашиот модел е компатибилен пред купувањето, доколку ви треба помош, ве молиме контактирајте не.За најдобри резултати, филтерот треба да се заменува на секои 2-3 месеци.Функција и опис на производот : Соодветно вклопување За ilife V55 pro Color : сина+беламатеријал : Ткаенина + Пластикасодржина На Пакетот : 5*Влечење10*филтер12*странична четка10*бравасамо содржината на горенаведениот пакет, а не други производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата