• Со попуст
  • Неодамнешно
Алекс, Закачете Ги Висока Закачалка За Чанта Фуксија Закачалка За Чанта, Розова/Портокалова

Алекс, Закачете Ги Висока Закачалка За Чанта Фуксија Закачалка За Чанта, Розова/Портокалова

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чува чанта од подот и во лесен поглед во канцеларија, ресторани Работи на врати и Шалтери во тоалетот и одредени Потпирачи за Глава во автомобили, така што нема излевање за време на возењето. Уредно се преклопува за да се вклопи во мала кадифена торбичка за складирање. Димензии На Пакетот : 3. Чува чанта од подот и во лесен поглед во канцеларија, ресторани. Работи на врати и Шалтери во тоалетот и одредени Потпирачи за Глава во автомобили, така што нема излевање за време на возењето. Уредно се преклопува за да се вклопи во мала кадифена торбичка за складирање. Димензии На Пакетот : 3. Чува чанта од подот или вашиот скут. Нема повеќе ставање чанта на подот или задниот дел од столот во ресторан. Работи во тезги и шалтери во тоалет, во канцеларија, па дури и околу Авто Потпирачот за Глава (некои автомобили). кога не се користи, преклопете ги врските и чувајте ја во кадифена торбичка (под услов).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата