• Со попуст
  • Неодамнешно
Контејнери за Складирање ткаенини За Организирање Ќебе Џемпер Преклоплива Торба За Чување На Јорган Организатор Торбичка За Плакарот Облека Домаќинство &засилув?

Контејнери за Складирање ткаенини За Организирање Ќебе Џемпер Преклоплива Торба За Чување На Јорган Организатор Торбичка За Плакарот

 
DEN 416.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 4 : Материјал : ПЕВА. 2 : Совршен За Чување Јоргани,, Ќебе, Облека Итн. 3 : Ве Молиме Избегнувајте Остар Метал. 5 : Големина : 32см Х 70 См Х 32 См / 12.60 Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Преклоплива Торба за Складирање. Контејнери за Складирање ткаенини За Организирање Ќебе Џемпер Преклоплива Торба За Чување На Јорган Организатор Торбичка За Плакари Облека За Домаќинство И Организатори Организатор За Складирање Со Капаци5 : Големина : 32см х 70 см х 32 см / 12.60 пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Торба За Складирање На Преклопување4 : Материјал : ПЕВА2 : Совршен За чување јоргани, , ќебе, облека, итн 1 : Торба За Чување Ватенка Домашна Облека Јоргани Торбичка За Организатор На Ќебе, Лесна и Практична, Лесна за Носење Карактеристики : стоковен поглед : 3 : Ве Молиме Избегнувајте Остар метал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата