• Со попуст
  • Неодамнешно
Јосу Здравствена Опрема Држач За Монтирање На Ѕид На Камерата, Држач За Ѕид На Камерата, Држач За Закачување На Камерата, Универзален Држач За Монтирање Во Форма На

Јосу Здравствена Опрема Држач За Монтирање На Ѕид На Камерата, Држач За Ѕид На Камерата, Држач За Закачување На Камерата, Универзален Држач

 
DEN 141.60

Количината на стоката
Това е достапна

[Апликација] : Погоден И за надворешна и за внатрешна монтажа на ѕид на ип камерата дахуа купола [Материјал] : Изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал во бело, овој држач ќе ја издржи тежината на сите камери. [Лесно За Инсталирање] : Доаѓа со некои завртки, оваа ѕидна заграда со дупки за монтирање е лесна за инсталирање и отстранување. [Забелешка] : Слики само за прикажување, КАМЕРАТА ЗА ВИДЕО НАДЗОР не е вклучена. [100% Задоволство] : ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа во неделните денови. [Апликација] : Погоден И за надворешна и за внатрешна монтажа на ѕид на ип камерата дахуа купола. [Материјал] : Изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал во бело, овој држач ќе ја издржи тежината на сите камери. [Лесно За Инсталирање] : Доаѓа со некои завртки, оваа ѕидна заграда со дупки за монтирање е лесна за инсталирање и отстранување. [Забелешка] : Слики само за прикажување, КАМЕРАТА ЗА ВИДЕО НАДЗОР не е вклучена. [100% Задоволство] : ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа во неделните денови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата