• Со попуст
  • Неодамнешно
Сет за Мастило со пенкало волкроуз, Со Пенкало, Држач За Пенкало, Мастило, Заптивка За Восок, Восок За Чај, Лажица За Топење, Алатка За Отворање Плик И Чаша, Комплет За

Сет за Мастило со пенкало волкроуз, Со Пенкало, Држач За Пенкало, Мастило, Заптивка За Восок, Восок За Чај, Лажица За Топење, Алатка

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Што Ќе Добиете - Сѐ се враќа во првобитното време, едноставно и романтично Овој сет ги вклучува сите ставки што ви требаат : 1 * Натопи Пенкало, 1 * Држач За Пенкало, 1 * Мастило, 1 * Заптивка За Восок, 1 * Восок За Чај, 1 * Лажица За Топење, 1 * Алатка За Отворање Плик И 1 * Чаша. `+Мазно и Удобно - телото на пенкалото е удобно за држење за тоа е вештачки дизајн, можете да пробате различни калиграфски фонт. Со супериорен контролен карактер, врвовите за пенкалото за натопи ќе испорачуваат течност стабилно. Можете да уживате во непречено и удобно искуство со пишување кога цртате или снимате настани. Совршено користење за документи, картички, писмо и многу повеќе!. `+Широки Прилики - Младите често се зафатени со работа, контактираат со мобилни телефони и компјутери, но ја игнорираат радоста од пишувањето . Дајте му на пријателка извонредно натопи пенкало и комплет мастило, за да може да ја најде радоста да пишува во слободното време. Способноста за учење на децата е подобра, а нивната креативност е исто така одлична. Дајте му на вашето дете овој комплет пенкало за натопи за да го негува своето хоби за калиграфија и да ја подобри неговата уметничка благодарност. ●Совршен Подарок-Прекрасниот ретро дизајн секогаш може да добие повеќе љубов на луѓето. Овој комплет за пенкало за натопи е одличен избор за подароци, а исто така е погоден за љубител на восочни заптивки, почетник и напреден калиграф. Идеален Како Божиќ, Годишнина, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот на Благодарноста, роденденот, дипломирањето и сл. ● По Продажбата На Услуги - Гаранција За Задоволство На Услугата. Не двоумете се да не контактирате со било какви прашања или загрижености во врска со овој производ. Нашиот тим за поддршка на клиенти е тука да помогне! 30 ден гаранција за враќање на парите!. Што Ќе Добиете - Сѐ се враќа во првобитното време, едноставно и романтично. Овој сет ги вклучува сите ставки што ви требаат : 1 * Натопи Пенкало, 1 * Држач За Пенкало, 1 * Мастило, 1 * Заптивка За Восок, 1 * Восок За Чај, 1 * Лажица За Топење, 1 * Алатка За Отворање Плик И 1 * Чаша. `+Мазно и Удобно - телото на пенкалото е удобно за држење за тоа е вештачки дизајн, можете да пробате различни калиграфски фонт. Со супериорен контролен карактер, врвовите за пенкалото за натопи ќе испорачуваат течност стабилно. Можете да уживате во непречено и удобно искуство со пишување кога цртате или снимате настани. Совршено користење за документи, картички, писмо и многу повеќе!. `+Широки Прилики - Младите често се зафатени со работа, контактираат со мобилни телефони и компјутери, но ја игнорираат радоста од пишувањето . Дајте му на пријателка извонредно натопи пенкало и комплет мастило, за да може да ја најде радоста да пишува во слободното време. Способноста за учење на децата е подобра, а нивната креативност е исто така одлична. Дајте му на вашето дете овој комплет пенкало за натопи за да го негува своето хоби за калиграфија и да ја подобри неговата уметничка благодарност. ●Совршен Подарок-Прекрасниот ретро дизајн секогаш може да добие повеќе љубов на луѓето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата