• Со попуст
  • Неодамнешно
Aexit 3/8-инчен Квадратни Рачни Алатки Диск 18mm 6 Точка Хексадецимален Приклучок 63mm Должина Адаптер За Влијание Црн Модел: 92as426qo173

Aexit 3/8-инчен Квадратни Рачни Алатки Диск 18mm 6 Точка Хексадецимален Приклучок 63mm Должина Адаптер За Влијание Црн Модел: 92as426qo173

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : Црна; Димензија : 26 х 63мм/1 Име на производот : Приклучок Адаптер; Пакет Содржина : 1 x Приклучок Адаптер. Ширина На шестоаголен Штекер : 18мм / 0,7"; Ширина На Квадратниот Штекер : 3/8". Тежина : 154гр; Материјал : Хром Ванадиум Челик. Страна Дупка Диа.2"(493222вет884551јудр722650). Боја : Црна; Димензија : 26 х 63мм/1. Име на производот : Приклучок Адаптер; Пакет Содржина : 1 x Приклучок Адаптер. Ширина На шестоаголен Штекер : 18мм / 0,7"; Ширина На Квадратниот Штекер : 3/8". Тежина : 154гр; Материјал : Хром Ванадиум Челик. Страна Дупка Диа.2"(493222вет884551јудр722650). Изработен од материјал Од Хром-Ванадиум Челик во црна боја, Квадратен Штекер и дизајн на шестоаголен Штекер од 6 точки.Приклучоците од хром ванадиум челик со висока јачина издржуваат поголем вртежен момент од алатките за удар и осигуруваат долговечност.Ударните приклучоци ефикасно го пренесуваат вртежниот момент од ударниот клуч на прицврстувачот, олабавувајќи ги најтврдокорните навртки и завртки. Дизајнот на погонот со 6 точки поцврсто го зафаќа прицврстувачот на рамните страни и спречува заокружување на аглите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата