• Со попуст
  • Неодамнешно
Мали Кеси За Отпадоци Од 4-6 Литри Вреќи За Ѓубре, Зевст 100 Брои Ултра Силни Кеси За Ѓубре Без Мирис Мини Кеси За Отпадоци Корпа За Отпад 15-20 Облоги За Бања, Кујна, Спалн

Мали Кеси За Отпадоци Од 4-6 Литри Вреќи За Ѓубре, Зевст 100 Брои Ултра Силни Кеси За Ѓубре Без Мирис Мини Кеси За Отпадоци Корпа За

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Мали Кујнски Кеси За Ѓубре Врвка За Влечење Zeuste мали кеси за отпадоци 4 галони се направени од рециклирана пластика до 70% еко материјал( HDPE), нов вид биоматеријал базиран на природни екстракти од обновлив растителен скроб, што е еколошки и го намалува загадувањето И нашите вреќи за отпадоци од 4 галони се малку преголеми од обичните вреќи за отпадоци од 4 литри, Погодни за корпа за отпадоци од 4-6 литри 15-20Л. Дизајнот на врвката, исто така, помага да се содржи што е можно повеќе ѓубре, додека обично има 20% или дури 30% губење на капацитетот во мали проѕирни кеси за отпадоци без врвка за влечење. Така, можете да ја намалите фреквенцијата на замена на мали кеси за ѓубре во бањата. ●Совршена Големина На Облоги За Мали Корпи За Отпадоци ● големината на малите кеси за ѓубре 4 галони е 19,6*17,7 (Л*В) / 45 х 50см, погодна за корпа за отпадоци до 15-20Л. Практични облоги за корпи за отпадоци од 4-6 литри за 15 Литри до 20 Литри во бања, спална соба, автомобил, кујна и канцеларија. Идеален за корпата за отпад околу куќата или нередот во движење. ●Отпорен на кинење и Истекување € мали кеси за отпадоци бања Во Однос На Деталите, дизајнот на точката на прекин го олеснува нивното раздвојување и избегнување на проблеми со кинење.Секоја вреќа за ѓубре е дебела 1,2 мил за да бидете сигурни дека е доволно издржлива за да не се искине или истекува. Додадовме и лесни врвки за врзување за лесно врзување и вадење ѓубре. ●Мултифункционалните Мини Кеси За Ѓубре ● Проѕирните мали бели кеси за отпадоци ви помагаат лесно да видите и идентификувате каква содржина е содржана во кесите за ѓубре во корпата за отпад за да можете да ги одделите рециклираните материјали што не можат да се рециклираат, да ги решите сите проблеми со ѓубрето во вашиот дом, е добар помошник во вашиот живот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата