• Со попуст
  • Неодамнешно
NB-aero 20pcs Chrome 1/2 -20 UNF Тркала Навртки навртки одговара 1978 форд Ф-100 Може Да Одговара Oem Бандажи, Купувачот Треба Да Ги Видиш спецификациите

NB-aero 20pcs Chrome 1/2 -20 UNF Тркала Навртки навртки одговара 1978 форд Ф-100 Може Да Одговара Oem Бандажи, Купувачот Треба Да Ги Видиш

 
DEN 1491.20

Количината на стоката
Това е достапна

Вкупна Должина : 1 Големина На Конец : 1/2 " -20. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина на главата : 8 поени. Вкупна Должина : 1. Големина На Конец : 1/2 " -20. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина на главата : 8 поени. Вкупна Должина : 1,26 "Големина На Конец : 1/2" -20 Тип На Седиште : 60°Конусна Големина На Главата на Седиштето : 8 поени Заврши : Хром.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата