• Со попуст
  • Неодамнешно
Кабел за лепенка од влакна, 3м ОМ3 ЛЦ До Лц Кабел За Лепенка Со Влакна Мултимоден Дуплекс-Лц Лц Скокач со Влакна 10гб 50/125ум, ЛСЖ, ЗА 1г/10ГР/40ГР/100гр Уреди

Кабел за лепенка од влакна, 3м ОМ3 ЛЦ До Лц Кабел За Лепенка Со Влакна Мултимоден Дуплекс-Лц Лц Скокач со Влакна 10гб 50/125ум, ЛСЖ,

 
DEN 94.24

Количината на стоката
Това е достапна

Компјутерско Вмрежување-Пренесува податоци со поголема брзина Телекомуникации - носи податоци на интернет, кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА и телефонски претплатници на поголем пропусен опсег. Воена И Одбрана-појасно Пренесува сигнали за податоци. Ферул Материјал : Керамика. Кабелска Јакна : ЛСЖ. 1️ ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : OM3 LC ДО LC Мултимоден Дуплекс, 3 Метар( 9.84 ft), 50/125ém високо оценет влакна обложување. Загуба на вметнување 0,3 d B, Загуба на Враќање 50db, минимален радиус на свиткување 7,5 mm. 2 V⃣КАРАКТЕРИСТИКИ : овој lc до lc кабел за лепенка со влакна работи на-40 °C до +80 °C, е мала загуба на вметнување, добри перформанси меѓу вметнување. Заменливоста,стабилноста на температурата, повторливоста и загубата на враќање се добри. 3️ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Om3 LC До LC Мултимоден Кабел За Лепенка Со Влакна е конструиран со LSZH Јакна, Јапонија Технологија за Мелење Seiko. Не бледнеат, не скршени и не лесно деформирани. Керамичките конектори обезбедуваат мала загуба на сигналот и голема сигурност. 4️ ОТПОРЕН НА ЕЛЕКТРИЧНИ ПРЕЧКИ : 50/125ум влакна јадро, LSZH Заштита Јакна, Низок Чад, Нула Халоген, Лесен и Издржлив. Може да ги задоволи широките потреби НА САН мрежи и прекинувачи, Рутери, Медиумски конвертори, Центар за Податоци итн. 5️ КОРИСТИ ШИРОКО : OM3 LC ДО LC Мултимоден Дуплекс Влакна Лепенка Кабел се користат за 1g/10 G/40 G/100 G Етернет врски. Компатибилен со 1000 Base-SX, 10 Gbase-SR, 10 Gbase-LRM и други мултимодни SFP модули. 1️ ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : OM3 LC ДО LC Мултимоден Дуплекс, 3 Метар( 9.84 ft), 50/125ém високо оценет влакна обложување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата