• Со попуст
  • Неодамнешно
Хозан Хс-316 Олово Слободен Лемење, Олово Слободен Лемење, Сн-3аг-0.5 Кубни, Олово Слободен Лемење, Жица Дијаметар 0.03 инчи, Тежина: 28.1 мл

Хозан Хс-316 Олово Слободен Лемење, Олово Слободен Лемење, Сн-3аг-0.5 Кубни, Олово Слободен Лемење, Жица Дијаметар 0.03 инчи, Тежина: 28.1 мл

 
DEN 2029.44

Количината на стоката
Това е достапна

Состојки : Сн-3аг-0,5 Кубни Температура ( ● ) Цврста фаза / течна фаза : 217/220. Дијаметар на жица : 0,03 инчи (0,8 мм). Должина Референца : 92.8 стапки (254 м). Есп Контролна Вредност () : Отпорност На Земја Рг.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата