• Со попуст
  • Неодамнешно
КАНАДСКИ Јавор Знаме КАРТИЧКА USB 2.0 Флеш Диск 32g/64G Шема Печатени Смешно

КАНАДСКИ Јавор Знаме КАРТИЧКА USB 2.0 Флеш Диск 32g/64G Шема Печатени Смешно

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Капацитет за Складирање меморија : 32 G USB Флеш-Уред И 64 G USB-Флеш-Уред Висококвалитетен чип : водоотпорен чип со голема брзина, со стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Големина : облик На Картичка во 3,3 х 2,0 инчи, големина на банкарска картичка, лесна и удобна, приклучок и игра. Сигурно и сигурно складирање за вашите фотографии, видеа, музика и files.It може да се користи за дневна канцеларија, складирање информации, публицитет на претпријатието, Споменик На соученик и лична слика за да се реши судбината на визит-картичките што се отфрлаат. Нов дизајн : ДИЗАЈНОТ НА USB-флеш-дискот од типот картичка е модерен и роман.Романот USB диск ја напушта традиционалната ФОРМА НА USB флеш диск и се издвојува. УСБ - Флеш-Уредот Со Картичка е направен со Картичка, чип и УСБ-интерфејс (2.Карактеристики со шема отпечатена на нејзината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата