• Со попуст
  • Неодамнешно
Ѕвер Опрема Кревање Тежина Појас за Жени &засилувач; Мажи - Кожа PowerBelt Со Грбот И Основни Поддршка За Кревање Тегови, Сила Обука, Сквотот И Мртвото Кревање Рутини

Ѕвер Опрема Кревање Тежина Појас за Жени &засилувач; Мажи - Кожа PowerBelt Со Грбот И Основни Поддршка За Кревање Тегови, Сила

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поддршка : Останете безбедни,подигнете тешки Нашите појаси за кревање тегови за мажи и жени се дебели 10мм за стабилност на грбот и јадрото. Безбедно : Опремен со напредна двојна челична брава и навртки за завртки, овој појас за кревање тегови е брз и лесен за прицврстување на место. Квалитет : Изработени со вистинска кожа од нубук, нашите ремени за кревање тежина од 4 инчи за мажи и жени се дизајнирани да се чувствуваат удобно и издржливо. Разноврсна : подгответе се да испумпате малку железо на следната сесија во теретана со појас за вежбање што може да се користи за кревање тегови, кревање моќ или тренинг за мртво кревање. Ѕверот Е НАЈДОБАР : Контактирајте не Во секое време со прашања или грижи за вашиот појас во теретана. Ние ќе го имаме вашиот грб на секој чекор од патот во изнаоѓање решение.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата