• Со попуст
  • Неодамнешно
Дмуниз Славини Класичен Слив За Вода-Чешма За Вода-Чешма Сите Бронзени Антички Континентални Топла И Зголемена Единечна Дупка На Славината На Сливот На Сцената Гр?

Дмуниз Славини Класичен Слив За Вода-Чешма За Вода-Чешма Сите Бронзени Антички Континентални Топла И Зголемена Единечна Дупка На

 
DEN 988.80

Количината на стоката
Това е достапна

Широка Примена : Нашите Млазници За Мијалник Може да се Користат за Миење Очи, како и Секоја Кујнска Славина, Славина за Бања и Славина за Мијалник Не Е Лесно : Оваа Млазница За Славина Не Е Лесна за , , Температурата на Водата И може Да се Користи Некое време. Не Е Лесно : Оваа Млазница За Славина Не Е Лесна за , , Температурата на Водата И може Да се Користи Некое време. Нерѓосувачки Челик : Нашите Млазници За Славини се Направени Од, Издржливи и Ослободени од Какви Било Хемиски Штетни Материи. Сјајната Полирана Површина Одговара на Вашиот Мијалник. Нежен Проток На Вода : Нашата Млазница со Деликатна Вода, Можете Нежно Да Ги Миете Очите или Чистење На Гаргара, Давајќи Ви Поудобно Искуство за Чистење. Широка Примена : Нашите Млазници За Мијалник Може да се Користат за Миење Очи, како и Секоја Кујнска Славина, Славина за Бања и Славина за Мијалник. Не Е Лесно : Оваа Млазница За Славина Не Е Лесна за , , Температурата на Водата И може Да се Користи Некое време. Не Е Лесно : Оваа Млазница За Славина Не Е Лесна за , , Температурата на Водата И може Да се Користи Некое време.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата