• Со попуст
  • Неодамнешно
HTCAT Корпа За Отпадоци Европски Стил Антички Дрвени Корпи За Отпадоци Дневни Соби Спална Соба Креативна Отпадна Хартија Ретро Раскошни Канти За Отпадоци

HTCAT Корпа За Отпадоци Европски Стил Антички Дрвени Корпи За Отпадоци Дневни Соби Спална Соба Креативна Отпадна Хартија Ретро Раскошни Канти За

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ушите се вклопуваат под биро со стандардна висина Стил : Тип На Тркалачки Капак. Форма : Правоаголна. Материјал : Дрво. ✪Отстранливиот прстен за облоги ја држи вреќата за отпадоци на место, елиминирајќи ја внатрешната обвивка за да го максимизира капацитетот. Структура : Стоечкикарактеристика : Еколошки Тип : Кофа За Складирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата