• Со попуст
  • Неодамнешно
Изгледал Зимски Зглоб Рака Рака Потопло Плетени Долги Ракавици Без Прсти Белезници

Изгледал Зимски Зглоб Рака Рака Потопло Плетени Долги Ракавици Без Прсти Белезници

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% Плетени Мек До : Изработен Од Полиестер-Памук, Мек И Еластичен, Лесен Материјал, Удобен За Носење, Покријте Ги Рацете Топло и Лесно Да Ги Облечете и Соблечете, Може да Ве Направи Во Студено време и Да Трае Долготрајна Употреба. Мултифункционално : Држете Ги Рацете Топли Додека Го Одржувате Зглобот Топол, Доволно Долг За Да Го Избегнете Делот од Зглобот и Може Да Биде Покриен со Ракави За Да Избегнете Влегување На Студен Ветер. Широка Употреба : Оваа Ракавица Без Прсти Може Да Се Нанесе Во Многу Прилики, Погодна И За Внатрешна И За Надворешна Употреба, Како Што Се Тип, Пишување, Играње Игри Со Мобилни Телефони, Возење, Трчање И Така Натаму, Добар Додаток За Зимска Употреба. Различни Бои : Обезбедувајќи Ви Различни Комплети Бои За Избор, Задоволување На Вашите Дневни Потреби И Потреби За Промена, Донесете Повеќе Боја За Вашиот Секојдневен Живот. Пакетот Вклучува : Може Да Ги Задоволи Дневните Потреби За Замена И Убаво Како Подароци За Членовите На Вашето Семејство И Пријателите Кои Ќе Ја Почувствуваат Топлината На Вашата Љубов Во Студената Зима; Бои : Како Што Е Прикажано Слики.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата