• Со попуст
  • Неодамнешно
Хомојојо 1pc Вентилатор За Полнење Рачен Мини Рачен Вентилатор Пренослив Вентилатор За Полнење МАЛ Вентилатор ЗА Биро USB Мини Личен Вентилатор USB Преклопен USB Вентил

Хомојојо 1pc Вентилатор За Полнење Рачен Мини Рачен Вентилатор Пренослив Вентилатор За Полнење МАЛ Вентилатор ЗА Биро USB Мини Личен

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

УСБ Мини Вентилатор Пренослив : Изработен од материјал, безбеден и издржлив Рачен Вентилатор за Ладење : Мултифункционален мини вентилатор, ви носи ново искуство. Мини USB Вентилатор За Маса : Погоден за дома, канцеларија, училиште или на отворено. Рачен Вентилатор За преклопување : лесен и пренослив дизајн, лесен за носење, удобен за употреба. Мал Рачен Вентилатор : дизајнот е за гужви на отворено и не мора да се грижите за отворено дури и кога температурата е толку висока, бидејќи овој вентилатор може да ве олади. УСБ Мини Вентилатор Пренослив : Изработен од материјал, безбеден и издржлив. Рачен Вентилатор за Ладење : Мултифункционален мини вентилатор, ви носи ново искуство. Мини USB Вентилатор За Маса : Погоден за дома, канцеларија, училиште или на отворено. Рачен Вентилатор За преклопување : лесен и пренослив дизајн, лесен за носење, удобен за употреба. Мал Рачен Вентилатор : дизајнот е за гужви на отворено и не мора да се грижите за отворено дури и кога температурата е толку висока, бидејќи овој вентилатор може да ве олади. Пакет Листа 1 х Мини Вентилатор Карактеристики-Влезен Напон : DC5 V пренослив вентилатор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата