• Со попуст
  • Неодамнешно
Лавици за Скали за камиони 800ибс Капацитет За Продолжување На Решетката за Скали за Кревети за Кревети, Универзална Тешка Должност

Лавици за Скали за камиони 800ибс Капацитет За Продолжување На Решетката за Скали за Кревети за Кревети, Универзална Тешка Должност

 
DEN 2079.84

Количината на стоката
Това е достапна

На Лавици Тестирани Носивост Капацитет од 800 фунти Црн Прав Обложен. Куката за јаже од секоја страна на сите четири исправи обезбедува сигурност за врзување на алатите или оптоварувањата. Инсталација бара дупчење во камион кревет; ги вклучува сите инсталација хардвер,. Тип на вклопување : одговара на повеќето камиони. На Лавици Тестирани Носивост Капацитет од 800 фунти. Црн Прав Обложен. Куката за јаже од секоја страна на сите четири исправи обезбедува сигурност за врзување на алатите или оптоварувањата. Инсталација бара дупчење во камион кревет; ги вклучува сите инсталација хардвер,. Тип на вклопување : одговара на повеќето камиони. Лавици За Скали За Камиони (2 Комплети).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата