• Со попуст
  • Неодамнешно
Изолирани Гордост Шишиња Со Вода и Предрасуди 20оз Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Спортски Шишиња Со Вода За Училишен Подарок за Мажи и Жени.

Изолирани Гордост Шишиња Со Вода и Предрасуди 20оз Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Спортски Шишиња Со Вода За Училишен Подарок за Мажи

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетна конструкција : ова шише со вода е направено од издржлив нерѓосувачки челик, осигурувајќи дека може да издржи секојдневна употреба и да трае со години Материјалот од нерѓосувачки челик е исто така лесен за чистење и одржување, што го прави одлична опција за оние кои се секогаш во движење. Завртка врвот дизајн : завртка врвот дизајн гарантира дека вашиот пијалок нема да истури или истекување, што го прави практична опција за фрлање во вашата торба или ранец. Исто така, го олеснува отворањето и затворањето на шишето со само пресврт, што го прави пригоден избор за луѓето во движење. Карабинер за лесно прицврстување : вклучениот карабин го олеснува прицврстувањето на шишето со вода на вашиот ранец или јамка за појас, за да можете да го носите со себе каде и да одите. Ова го прави одлична опција за пешачење, кампување или која било друга активност на отворено каде што треба да останете хидрирани. Еколошка алтернатива : ова шише со вода од нерѓосувачки челик е еколошка алтернатива на пластичните шишиња со вода. Користејќи шише со вода за повеќекратна употреба, можете да помогнете во намалување на пластичниот отпад и минимизирање на вашето влијание врз животната средина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата