• Со попуст
  • Неодамнешно
12x D - Прстен Врзи Сидро, 1/4 Нерѓосувачки Челик Товар Врзуваат Прстени, Автомобил Приколка Вратоврска Падови За Камион Кревет Врзи Куки, Автомобил Вратоврска Падови ?

12x D - Прстен Врзи Сидро, 1/4 Нерѓосувачки Челик Товар Врзуваат Прстени, Автомобил Приколка Вратоврска Падови За Камион Кревет

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

`+Товар Вратоврска Падови За Камион Кревет, Додадете Безбедност И Погодност__ _ Заварени Или завртки до г прстен врзете приколки за сидро, кревети за камиони, лавици за покрив, дрвена рамка, кревет За подигање, количка за товар, џип, мотос назад, Комбе, ТЕРЕНЕЦ со јаже за банџи и ремени за врзување Камион кревет врзи куки задржи товар, мебел во место за време на тешки ветрови и транспорт. ●Разноврсна Сидро За Врзување на прстен Д _ _ _ Што се Користи како приколка за покривање на церада, генератор, прекривка. Голема вратоврска сидра за барака, двор крошна сенка крпа и шатор. Кајак врзете ја дупчицата за да ги суспендирате кануата кајаци со комплет за врзување кану. Нечистотија велосипед вратоврска надолу за да се обезбеди велосипеди, лопатка одбори во гаража полици, работилница и фарма. Сидра за врзување за замавнување на импровизирана лежалка, вратоврска за кучиња, платнена дождовница. Тенда вратоврска падови за р. ●Точките За Врзување Од нерѓосувачки Челик __ _ Д-прстените и држачите за монтирање се изградени од 316 нерѓосувачки челик за отпорност на ' рѓа и корозија. Одлично надвор се користи брод вратоврска падови за невообичаени дождовната сезона. Идеална дополнителна точка за врзување за држење лопатка/ понтонски брод за пристаниште. ●Тешки Спуштања За Врзување ● Цврсти заварени прстени направени од 1/4 инчи. дебел нерѓосувачки челик. Д-прстените имаат по 400 фунти. работно оптоварување. Комбинирајте ги овие сидро за врзување со куки за банџи кабел, ремени за крцкање или врзување, секој прстен д поддржува до 700 фунти. ●Практична Мала Големина, но Добар Рејтинг На Оптоварување _ _ _ Површинска Завртка За Монтирање на прстен д врзете прстени. Монтажа Метал Вратоврска Држач : 2-1/8" висок (3/4 " широк), 1/8 во. Дебел Внатрешен Клиренс На Д-прстен : 1 3/8 високи (1 "широк) Дупки За Завртки : 1/4 " Димензија помеѓу Дупките : 1-3/8" Забелешка За растојание : не се вклучени навртки или завртки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата