• Со попуст
  • Неодамнешно
Азееда Гонк Пар Магнетни Клип

Азееда Гонк Пар Магнетни Клип

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Силен изложен магнет Одлично за клипинг списоци за купување и уметнички дела во фрижидер. Се одликува со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овозможува едноставно фаќање користете го овој привлечен клип за прикажување важни списоци со задачи и уметнички дела. Клипот има силен стисок со изложен магнет на задната страна што безбедно се прицврстува на фрижидери, микробранови и меморандуми. Можете исто така да ги користите за безбедно повторно запечатување на отворените вреќи со храна. Големина : Ширина : 50мм висина : 75ммдептина : 37мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата