• Со попуст
  • Неодамнешно
Готоп Мерач На Притисок На Топката, Тежок Метал Изработен Мини Улитити Мерач На Воздушен Притисок Барометар Алатка За Кошарка Фудбал Одбојка

Готоп Мерач На Притисок На Топката, Тежок Метал Изработен Мини Улитити Мерач На Воздушен Притисок Барометар Алатка За Кошарка Фудбал Одбојка

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитетен Материјал : Изработен од квалитетни материјали со фина обработка, цврст, анти‑ ' рѓа и издржлив Практично За Употреба : бирачот е лесен за читање, броевите и линиите се јасно испечатени за лесно читање. Дизајниран за : воздушниот мерач е во состојба да покаже точен притисок на топката што ја надувате и спречувате дефлација. Мини Мерач На Воздух : Лесен за употреба и лесен и пренослив за носење и складирање. Уреди за Спортска Инфлација : Одлична алатка за љубителите на спортот кои играат секаков вид спорт што користи топка на надувување. Имаме професионален тим за добавувачи и тим за услуги по продажбата за да ви обезбедиме најдобро искуство за купување. Усвоената опрема за напредување со цврсти техники и нашите висококвалитетни производи се строго тестирани пред да бидат пуштени на пазарот. "Квалитетот На Прво Место, Клиентот Супериорен" е секогаш нашата цел. Спецификација : Материјал : Метална Боја : Прикажан Како Опсег на мерење на слика : 0-1, 4 бари / 0-20 пси Погоден За : разновидни спортски топки како, кошарка, фудбал, одбојка, Итн Големина (Диа) : Прибл.


Клучни карактеристики

 :
Material:
Metal 
Color:
Shown as picture 
Measurement Range:
0-1.4 bar / 0-20 psi Suitable for
Size (Dia):
Approx. 4 cm / 1.6 inch 
Weight:
Approx. 105 g 
Package List:
 
1 x Air Gauge Only :
Note:
  Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Слични производи во категоријата