• Со попуст
  • Неодамнешно
CCBUY 1 Пар Нелизгачки Силиконски Подлошки За Колена Поддршка За Трчање,Возење Велосипед, Кошарка, Артритис&засилувач;Повреда Обновување На Коленото

CCBUY 1 Пар Нелизгачки Силиконски Подлошки За Колена Поддршка За Трчање,Возење Велосипед, Кошарка, Артритис&засилувач;Повреда Обновување

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Внатрешниот слој на горниот крај на подлогата за колена е дизајниран со контактна силиконска матрица за да ја подобри цврстината и да одбие да се лизне Ткаенина за истегнување со висока еластичност, враќање од сите страни, отпорност на деформација. Тридимензионално тродимензионално ткаење, зајакнување на прекрасните ленти, фит, отпорни на абење и издржливи, па дури и шевовите одбиваат да паднат. Еластично ткаење, одговара на кривата на ногата, силиконски дизајн против лизгање, не е лесен за лизгање. Сцени : Кошарка, Одбојка, Велосипедизам,Планински Велосипед, Планинарење. Име : Поддршка На Коленото : Материјал За Возрасни : Најлон, латекс свила, спандекс, Силикон Внатрешниот слој на горниот крај на подлогата за колена е дизајниран со контактна силиконска матрица за да ја подобри цврстината и да одбие да се лизне.Ткаенина за истегнување со висока еластичност, враќање од сите страни, отпорност на деформација.Тридимензионално тродимензионално ткаење, зајакнување на прекрасните ленти, фит, отпорни на абење и издржливи, па дури и шевовите одбиваат да паднат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата