• Со попуст
  • Неодамнешно
Дете Без Сончоглед Пеперутка Летање Статички Налепница Прозорец Декорација Двострани Статички Ѕид Лесно Да Се Залепи Декоративни Налепница Диносаурус Налепница

Дете Без Сончоглед Пеперутка Летање Статички Налепница Прозорец Декорација Двострани Статички Ѕид Лесно Да Се Залепи Декоративни Налепница

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изработен од ПВЦ, Лесен За Лепење На Тоалетот Што Сакате да Го Декорирате, Може Да Биде Украсен Според Вашиот Дизајн, Оставете Го Вашиот Каприц Да Ја Залепи Оваа Налепница Гаранција И Мир На Умот. Ако Не Сте Задоволни, Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот Тим По Услугата, Ние Ќе Го Решиме Вашиот Проблем Што Е Можно Поскоро. Јасното Печатење Не Обезбедува Избледување. Лесно Се Кине, Разубавува Декорацијата, Извонредната Изработка, Оставете Ја Оваа Налепница Подобро Да Ја Одигра Својата Убавина И Почувствувајте Го Прекрасното Чувство Што Го Донесе Овој Божиќ. Јасното Печатење Не Обезбедува Избледување. Лесно За Кинење, Разубавување На Декорацијата, Извонредна Изработка, Оставете Ја Оваа Налепница Подобро Да Ја Игра Својата Убавина, Најдобар Квалитет, Зелено Светло Ноќе, Убаво!. Дете Без Сончоглед Пеперутка Летање Статички Налепница Прозорец Декорација Двострани Статички Ѕид Лесно Да Се Залепи Декоративни Налепница Диносаурус Налепница Пакет Материјал : Пвц Димензии како што е прикажано. Боја : Вклучен повеќебоен Пакет : 1x Налепница (4pc) Известување : Поради различни монитори или различни рефлексии на бои како што се светла, позадини итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата