• Со попуст
  • Неодамнешно
елита Алуминиумски Таблет Држач За Подот И Пакет За Десктоп Таблети

елита Алуминиумски Таблет Држач За Подот И Пакет За Десктоп Таблети

 
DEN 1359.68

Количината на стоката
Това е достапна

1*алуминиумски држач за подни таблети 1*алуминиумски десктоп таблет штанд. Користете го овој држач за подот на таблетот и внатрешен и надворешен. Совршен за спална соба, дневна соба, канцеларија, саеми, училница, семинари, училиште итн. Ставете го таблетот покрај вашиот лаптоп на вашето биро за втор екран. Одлично за пишување, цртање, пишување, читање рецепти, гледање видеа и состанок за зумирање. Премиум Материјал : целиот хеви метал направен, ви дава посигурно и издржливо чувство на корисникот. Подот од алуминиумска таблета е супер цврст и гумата го штити i Pad. Изработена од високо издржлива алуминиумска легура, флексибилната рака на грлото добро избалансирана стабилност и флексибилност, никогаш не се спуштајте надолу кога вчитувате тежок Ipad Pro. Сите Метални Изградени : Тешки алуминиумски направени статив и пондерирана база на статив го прават i Pad стојат постабилни и цврсти. Метални изградени загради со 4 силни извори го зграпчуваат i Pad од две страни; супер цврст и гумата го заштити i Pad. Изработена од високо издржлива алуминиумска легура, флексибилната рака на грлото добро избалансирана стабилност и флексибилност, никогаш не се спуштајте надолу кога вчитувате тежок Ipad Pro.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата