• Со попуст
  • Неодамнешно
Вежба Америка #57 х 12 Голема Брзина Челик Продолжување На Авиони Вежба Малку , DWDA/C Серија

Вежба Америка 57 х 12 Голема Брзина Челик Продолжување На Авиони Вежба Малку , DWDA/C Серија

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење Третманот со црн оксид додава подмачкување и создава мали џебови на површината на алатот што делуваат за да ја држат течноста за ладење во близина на работ на сечење. Тркалезните стебла овозможуваат употреба со широк спектар на системи за држење алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (пресек на десната рака) спиралните флејтирани алатки ги евакуираат чиповите нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето. Произведени Според Националниот Воздушен Стандард 907. Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. Третманот со црн оксид додава подмачкување и создава мали џебови на површината на алатот што делуваат за да ја држат течноста за ладење во близина на работ на сечење. Тркалезните стебла овозможуваат употреба со широк спектар на системи за држење алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (пресек на десната рака) спиралните флејтирани алатки ги евакуираат чиповите нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата