• Со попуст
  • Неодамнешно
Абот Гума 1240-3000-20-Н. Е. Пвц Вшмукување Црево Собранието, Зелена, 3 Машки Х Женски Камери И Жлеб, 40 пси Макс Притисок, 20 'Должина, 3 ПРОЕКТ

Абот Гума 1240-3000-20-Н. Е. Пвц Вшмукување Црево Собранието, Зелена, 3 Машки Х Женски Камери И Жлеб, 40 пси Макс Притисок, 20

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

За Пумпи, Изнајмување и Изградба Одводнување Земјоделско Течно Ѓубриво И Линии За Семе За Воздух. Стандардно Вшмукување На Вода, Пумпи За Ѓубре. Точка Димензија На Производот : 36. За Пумпи, Изнајмување и Изградба Одводнување. Земјоделско Течно Ѓубриво И Линии За Семе За Воздух. Стандардно Вшмукување На Вода, Пумпи За Ѓубре. Точка Димензија На Производот : 36. 3" ID X 20 ft Зелено Пвц Вшмукување Црево Со Машки И Женски Камери И Жлеб Фитинзи Во Прилог.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата