• Со попуст
  • Неодамнешно
Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка - Шарена Торба За Организатори На Огномет Со Голем Капацитет Со Патенти Декорација Кошница За Складирање За

Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка - Шарена Торба За Организатори На Огномет Со Голем Капацитет Со Патенти

 
DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

€Екстра Голема Торба За Складирање Q-Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е поголем од другите на пазарот Погоден за зимски јоргани, утешител, чаршав за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер итн. Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. ●Цврста Оксфордска Ткаенина● - оваа кутија за складирање изработена од најлон за рип-стоп, која е со најголема густина, без мирис, солзи и еколошки материјал. Ги штити вашите складирани артикли од влага и прашина, а дизајнот што се склопува овозможува лесно складирање кога не се користи. €Силна Јачина На Лежиштето Z-Опремен со армирани рачки и двонасочен издржлив патент, а носивоста е двојно зголемена без ризик од фрактура.Може да се користи подолго време. ●Повеќенаменски q-овие кеси за складирање се идеални за плакар или гардероба, а погоден е за спална соба, соба за студентски дом, поткровје и подрум. Страничниот спој транспарентен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Торбата за складирање со прекрасни дезени е одличен подарок за семејството, пријателите, родителите, момчињата, девојчињата, бебињата итн. Q гаранција дека - секое од нашите складирање под креветот се строго проверени. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе го реши проблемот за вас што е можно поскоро во рок од 24 часа. Искрено се надеваме дека имате среќен шопинг во нашата продавница. Овие кеси за складирање облека им помагаат на луѓето мудро да го користат своето време. Како толку често губиме толку многу време во потрага по работи и често се фрустрираме од нашето пребарување. Што може да направи нашата шарена торба за складирање облека за огномет за вас? ☀ Големиот Капацитет-Заштедете Простор Во Вашата Собаro Отпорен На Прашина И Издржлив - Направете Ги Работите За Складирање Чисти И Уредни! Side страничен Спој Транспарентен ПВЦ-Лесна Класификација и Пребарување Beautiful Прекрасно Печатење На Модели - Одлична И Практична Структура За Подароци Достапна Големина : 27,6 x 19,7 x 11 инчи / 70 x 50 x 28 См Материјал : Најлон (100% полиестерски влакна) Вклучуваат : Армирани рачки / двонасочен издржлив патент / транспарентен Пвц Што можете да ја користите оваа торба како? Можете да ги користите торбите за складирање за складирање зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека, ќебиња, чаршафи за перници, играчки итн .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата