• Со попуст
  • Неодамнешно
10 Подлошки За Надворешна Брава За Заби | 18-8 Нерѓосувачки Челик

10 Подлошки За Надворешна Брава За Заби | 18-8 Нерѓосувачки Челик

 
DEN 1529.60

Количината на стоката
Това е достапна

Контра-Потонат Надворешен Заб Машини за заклучување. Произведени ВО ASME b18. Цврстина : Роквел Ц20-45. 18-8 Нерѓосувачки Челик. 10 Подлошки За Надворешна Брава За Заби 18-8 Нерѓосувачки Челик (КОЛИЧИНА : 1000).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата