• Со попуст
  • Неодамнешно
Табла Бришач Материјали Училиште Креда Табла Креда Гума Издржлив Канцеларија &засилувач; Канцелариски Персоналните Канцелариски Материјал Забелешка Картички Ед?

Табла Бришач Материјали Училиште Креда Табла Креда Гума Издржлив Канцеларија &засилувач; Канцелариски Персоналните Канцелариски Материјал

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

1 Х Гума За Бришење Табла Рамната Површина Ви Овозможува Да Имате Убава Мазна Површина За Употреба Големина : 11х4, 5х3, 7см. Лесен За Употреба : Бришење Табла, Без Неред Во Вода!. Лесно Се Чисти Кога Е Потребно. 1 Х Гума За Бришење Табла. Рамната Површина Ви Овозможува Да Имате Убава Мазна Површина За Употреба Големина : 11х4, 5х3, 7см. Лесен За Употреба : Бришење Табла, Без Неред Во Вода!. Лесно Се Чисти Кога Е Потребно. Бришач За табла Обезбедува Училишна Креда Гума За Бришење Креда Издржлива Канцеларија И Канцелариски Материјал Персонализирани Картички За Белешки За Канцелариски Материјал Единечни Иницијални лесни за употреба : бришење Табла, без неред во вода!1 х Гума За Бришење Рамна површина ви овозможува да имате убава мазна површина За Употреба Големина : 11х4, 5х3, 7меделно исчистена кога е потребно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата